Çünkü biz

siz rahat edin diye çalışıyoruz ...

Hakkımızda

İnno Mobil Bilişim Teknolojileri müşteri odaklı bir kuruluş olarak, gerek kurum içinde gerekse kurum dışında güçlü bir bilgi paylaşım/iletişim sistemi inşa etmenin, modern yönetimin vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanmaktadır. Kuruluşun tüm düzeylerinde özgürce yatay ve dikey etkileşimli ilişki ve iletişim kurma olanağı mevcuttur. Üst yönetim, firma kurulduğundan bu yana, kuruluşun her kademesinde müşteri odaklı organizasyonel yapıyı benimsemiştir.

İnno Mobil Bilişim Teknolojileri ürün fikirlerini geliştirmede, tasarım ve üretim süreçlerinde ve satış sonrası problemlerin bertaraf edilmesinde etkili problem çözme teknikleri kullanmaktadır. Öğrenen bir organizasyon olarak firma,müşteriler ve onların tatmin düzeylerine ilişkin tüm noktaları kayıt altında tutar. Satış sonrası hizmetler ve araştırma-geliştirme departmanları, sorunları tespit ederek kısa zamanda çözüme ulaşmak amacıyla olası her problemi kontrol eder.

Başarımızın Sırrı

İşimize olan bağlılığımızdan gelir.

Hızlı Tepkime

Kullanıcılarımızın sorunlarına en doğru sürede en doğru çözümü sunuyoruz. Destek sürecinde innomobil kalitesini tecrübe edin.

Abone Gözünden Eleştir

Ürettiğimiz her hizmet, kullanıcılarımızın gözünden tekrar tekrar değerlendirilir ve kullanıcılarımıza en doğru hizmet sunulur.

İmkansızı Düşün

Kullanıcılarımızın sorunlarına ve taleplerine creatif çözümler sunuyoruz. İnnomobil, olmazı değil çözüme odaklanır.

Doğrucu Davut

Prosedürler ve yönetmeliklerle alakalı üzerimize düşeni yapıyor, abone haklarına saygı duyarak müşterimizi mutlu ediyoruz.

Gelişime Açık Ol

Prosedürler ve yönetmeliklerle alakalı üzerimize düşeni yapıyor, abone haklarına saygı duyarak müşterimizi mutlu ediyoruz.

Ulaş

Dünyanın her yerinden, tüm ölçekte, kurumsal ve bireysel kullanıcıya hitap ediyor, ve toplumun tüm kesimine hizmet sunuyoruz.

Mutlu Et

Etkin kampanya politikamızla, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına doğru zamanda doğru fiyatla cevap veriyor ve mutluluk üretiyoruz.

Güvenilir Ol !

Kullanıcılarımızın güvenliği bizim için muazzam bir takıntıdır. Platformumumuzun güvenilir olmasına büyük hassasiyet gösteriyoruz.
{{!----}}